"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
wtorek, 6 czerwca 2023 r.
imieniny obchodzą: Laura, Laurenty
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2021-2027
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
MARKA
Projekt współpracy pt.: "Magiczny, regionalny koszyk atrakcji", akronim MARKA jest realizowany w partnerstwie ze Stowarzyszeniem- Lokalna Grupa Działania "Żywiecki Raj". Wniosek o ...
więcej

Fiszki konsultacyjne

Strona główna » Aktualności » Fiszki konsultacyjne

wielkość tekstu:A | A | A

Szanowni Państwo!

Drodzy Sołtysi, Przedsiębiorcy oraz NGO i grupy nieformalne partnerskich gmin Stowarzyszenia PPJ! Pragniemy po raz kolejny serdecznie Państwa poprosić o wsparcie w tworzeniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, chcąc poznać jak najlepiej Państwa potrzeby.

Tym razem kierujemy do Państwa fiszki konsultacyjne, w pełni anonimowe, której uzupełnienie zajmie ok. 5 minut. Celem tej fiszki jest zebranie danych, które pomogą nam jak najlepiej przygotować Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2023-2027. Liczymy na Państwa aktywność, bo tworzenie dokumentów strategicznych przy szerokim udziale lokalnych społeczności ma dla nas, a co za tym idzie naszej wspólnej przyszłości - bardzo duże znaczenie. Państwa głos jest niezwykle dla nas ważny i cenny! Chcemy z uwagą i troską wsłuchiwać się w to, co mają nam Państwo ważnego do przekazania.

Serdecznie prosimy Państwa o uzupełnienie załączonej do niniejszej aktualności fiszki w formie elektronicznej, klikając na poniższy odpowiedni link  w terminie do 31 stycznia 2023 r.

Fiszka dla NGO: https://forms.gle/G9dTiheCBdgv4kXH7

Fiszka dla Sołtysów: https://forms.gle/BJGcmF7LK7zubDjR7

Fiszka dla przedsiębiorców: https://forms.gle/8YjN3rbsSH65omgW8

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i poświęcony czas!

Zarząd Stowarzyszenia PPJ wraz z Zespołem Planowania

 

czytano: 171 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
RODO
dalej
Facebook
Dobre Praktyki Dobre Praktyki

Projekty realizowane na obszarze LGD Partnerstwo Północnej Jury

więcej
Publikacje
Czerwiec 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.