"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
wtorek, 2 czerwca 2020 r.
imieniny obchodzą: Marianna, Marzena
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Tytuł Mecenasa Kultury 2019 w kategorii Donator dla PPJ

Strona główna » Aktualności » Tytuł Mecenasa Kultury 2019 w kategorii Donator dla PPJ

wielkość tekstu:A | A | A

 W ubiegłą sobotę, 22 lutego br., Gmina Poraj i Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego uhonorowali Mecenasów Kultury. Uroczysta „Gala Mecenasa Kultury 2019” to forma podziękowania dla wszystkich osób, instytucji oraz firm, które w minionym roku w największym stopniu angażowały się i wspierały w działaniach kulturalnych, sportowych oraz promocyjnych Gminę Poraj, a także Gminny Ośrodek Kultury w Poraju. W tych jakże znamienitym gronie, wśród osób i instytucji nominowanych w poszczególnych kategoriach, a dokładnie w kategorii Donator, znalazło się także Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury”! Już sama nominacja była dla Stowarzyszenia PPJ wielką nobilitacją, a przyznanie w tej kategorii tytułu „Mecenasa Kultury 2019” ogromnym wyróżnieniem. Tym bardziej „miłym sercu” z uwagi na doskonałą lokalną współpracę z sektorem publicznym. Tą zaszczytną nagrodę, z rąk Katarzyny Kaźmierczak- wójt Gminy Poraj i  Izabeli Leszczyny – Posłanki na Sejm RP, odebrał Prezes Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury”- Jerzy Motłoch.

Pragniemy serdecznie podziękować Honorowej Kapitule "Mecenasa Kultury 2019" za przyznany tytuł, a wszystkim nominowanym, przyjaciołom i mecenasom lokalnej kultury składamy równie serdeczne podziękowania i gratulacje. Spotkać się w takim gronie to ogromny zaszczyt!

fot. A.Paterak, P.Froncisz, arch. PPJ

źródło: Gminny Ośrodek Kultury im. Poraj im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju

 

czytano: 102 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.