"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
niedziela, 20 września 2020 r.
imieniny obchodzą: Faustyna, Renata
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Jesteśmy po szkoleniu dla wnioskodawców

Strona główna » Aktualności » Jesteśmy po szkoleniu dla wnioskodawców

wielkość tekstu:A | A | A

 14 lutego b.r. w siedzibie Stowarzyszenia PPJ obyło się szkolenie dla wnioskodawców poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Szkolenie zostało przeprowadzone w związku z ogłoszonymi konkursami przez Stowarzyszenie PPJ na przedsięwzięcia: 1.1.1 Zakładanie działalności gospodarczej i 1.1.2 Rozwój działalności gospodarczej.

Szkolenie otworzył Dyrektor biura- Jerzy Motłoch, który powitał uczestników spotkania a w dalszej kolejności wyczerpująco omówił kryteria oceny i wyboru operacji związanych z podejmowaniem i rozwijaniem działalności gospodarczej.  Prawidłowy sposób uzupełnienia wniosków o przyznanie pomocy wraz z załącznikami ( ze szczególnym uwzględnieniem biznesplanu) omówili pracownicy Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego- p. Anna Pniak i p. Roman Łebek. W trakcie spotkania odbyła się również dyskusja w takcie, której uczestnicy zadawali pytania związane zarówno z aplikowaniem jak i rozliczaniem projektów w ramach poddziałania 19.2.

Przypominamy, że wnioski o przyznanie pomocy można już składać od 18 lutego do 5 marca 2020r. Wiedza zdobyta w trakcie szkolenia z pewnością ułatwi potencjalnym wnioskodawcom przygotowanie doskonałych wniosków o przyznanie pomocy.

Pragniemy serdecznie podziękować pracownikom Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego- pani Annie Pniak i panu Romanowi Łebkowi, za profesjonalne przeprowadzenie spotkania a uczestnikom szkolenia za poświęcony czas.

czytano: 247 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.