"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Fabiana, Sebastiana
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
Pliki do pobrania

Czy pokonałeś jakąkolwiek z 20 tras questingowych opracowanych w projekcie współpracy m.in. przez nasze Stowarzyszenie?

więcejarchiwum ankiet
Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

WAŻNE INFORMACJE DLA WNIOSKODAWCÓW

Strona główna » Aktualności » WAŻNE INFORMACJE DLA WNIOSKODAWCÓW

wielkość tekstu:A | A | A

Szanowni Państwo, Drodzy Wnioskodawcy!

8 maja 2018r. jest ostatnim dniem składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2., które można składać w siedzibie Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury”  (PPJ) do godz. 15:00.

Z uwagi na organizację czasu pracy pracowników LGD prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie się na doradztwo w biurze, z pracownikami Biura LGD.  Zgodnie z „Zasadami prowadzonego doradztwa w Stowarzyszeniu „Partnerstwo Północnej Jury” , doradztwo jest świadczone od poniedziałku do piątku od 11:00 do 14:00. 

W ostatnich dwóch dniach kończących nabór wniosków tj. 7 maja i 8 maja b.r. doradztwo w biurze Stowarzyszenia PPJ nie będzie udzielane, z uwagi na zaangażowanie pracowników w przyjmowanie wniosków.

Termin składania wniosków mija w dniu 8 maja 2018 r. o godz. 15.00. Wnioski, które nie zostaną zarejestrowane do godz. 15.00 - nie zostaną przyjęte w ramach ogłoszonych naborów wniosków. Ponadto zaznaczamy, że w celu przyjęcia wniosku konieczne jest zweryfikowanie ilości załączników oraz potwierdzenie zgodności z oryginałem kopii dokumentów, co wydłuża czas rejestracji wniosku. Zalecamy więc, aby nie zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia naboru. 

Aby usprawnić przyjmowanie wniosków przedstawiamy ważne informacje dotyczące składanej dokumentacji: 

1. Wnioski wraz z załącznikami należy składać na odpowiednich formularzach w 2 egzemplarzach w wersji papierowej ( każdy egzemplarz wniosku powinien być trwale spięty i umieszczony w oddzielnym skoroszycie lub segregatorze) oraz w wersji elektronicznej na 2 płytach CD, przy czym wersja elektroniczna powinna zawierać formularz wniosku  o przyznanie pomocy i skany wszystkich załączników. Wersja elektroniczna ma być tożsama z wersją papierową. Można także przynieść trzeci egzemplarz, który opieczętowany przez LGD wnioskodawca zachowa jako potwierdzenie złożenia wniosku.

2. Załączniki w obydwu egzemplarzach powinny być ułożone zgodnie z kolejnością wpisu w sekcji wniosku "Informacje o załącznikach”.

3. Załączniki wielostronicowe powinny być spięte w jeden dokument.

4. Wszystkie dokumenty (oryginały i kopie) muszą być przedłożone w jakości wydruku/ kserokopii umożliwiającej ich odczytanie.

5. Przy składaniu wniosku należy przedłożyć do wglądu oryginały dokumentów, które wymagają potwierdzenia za zgodność z oryginałem na ich kopii. Brak oryginałów w momencie składania wniosku nie pozwoli na ich potwierdzenie za zgodność z oryginałem przez pracownika LGD.

6. Przypominamy o konieczności uzupełnienia wniosku o odpowiednie wskaźniki produktu i rezultatu. Znajdują się one np. w dołączonym do każdego ogłoszenia o naborze załączniku pt."Planowane do osiągnięcia w wyniku operacji cele ogólne, szczegółowe, przedsięwzięcia oraz zakładane do osiągnięcia wskaźniki" .

 

czytano: 267 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.