"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
wtorek, 24 maja 2022 r.
imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2021-2027
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
MARKA
Projekt współpracy pt.: "Magiczny, regionalny koszyk atrakcji", akronim MARKA jest realizowany w partnerstwie ze Stowarzyszeniem- Lokalna Grupa Działania "Żywiecki Raj". Wniosek o ...
więcej

Warsztaty w zakresie tworzenia ogrodu w szkle i Eko design - obraz z mchu w Gminie Poraj

Strona główna » Aktualności » Warsztaty w zakresie tworzenia ogrodu w szkle i Eko design - obraz z mchu w Gminie Poraj

wielkość tekstu:A | A | A

22 lutego br. przy zachowaniu wszystkich, obowiązujących reżimów sanitarnych przeprowadziliśmy warsztaty Ogród w szkle i Eko desing – obrazy z mchu w gościnnym Gminnym Ośrodku Kultury w Poraju. Mieszkańcy gminy Poraj przygotowywali piękne ogrody w szkle i obrazy z mchu. Uczestników warsztatów powitał Dyrektor Jerzy Motłoch, który przybliżył nie tylko cel przeprowadzanych warsztatów, ale przedstawił obecne i przyszłe działania Stowarzyszenia PPJ. Zajęcia przeprowadziła florystka Pani Agnieszka Dowolska, która przedstawiła zasady tworzenia mini-ogrodów w szkle i obrazów z mchu, doboru roślin, podłoża, odpowiedniej pielęgnacji. Pani Agnieszka przekazała wiedzę w zakresie lokalnego bogactwa przyrodniczego i konieczności systematycznego dbania o środowisko i mikroekosystemy. Dziękujemy również Panu Marcinowi Skabkowi za nakręcenie materiału filmowego z przeprowadzonych warsztatów. Stworzone przez uczestników warsztatów Ogród w szkle i obraz z mchu, to nie tylko piękne dekoracje, ale  także edukacyjna zabawa poprzez obserwację dla dorosłych i najmłodszych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za wszystkie cenne opinie.

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach poddziałania 19.2. Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność- PROW 2014-2020.

poprzednia strona|1|2|3| z   3następny|ostatnia

czytano: 272 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
RODO
dalej
Facebook
Dobre Praktyki Dobre Praktyki

Projekty realizowane na obszarze LGD Partnerstwo Północnej Jury

więcej
Publikacje
Maj 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.