"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
czwartek, 28 października 2021 r.
imieniny obchodzą: Narcyz, Serafin
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Październik 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Informacja o zmianie drogi wejściowej do biura Stowarzyszenia PPJ

Strona główna » Aktualności » Informacja o zmianie drogi wejściowej do biura Stowarzyszenia PPJ

wielkość tekstu:A | A | A

  Szanowni Państwo! W związku z robotami budowlanymi prowadzonymi na terenie Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Janowie, przy ul. Szkolnej 2, w której Stowarzyszenie PPJ ma swoją siedzibę (na piętrze, nad przedszkolem), informujemy, że po uzgodnieniu z Dyrekcją Szkoły wejscie do biura odbywa się po przeciwnej stronie budynku ( a nie tak jak teraz od strony wejścia do przedszkola). Na drzwiach wejściowych a także w samej placówce szkolnej są dokładne oznakowania wskazujące sposób poruszania się po szkole , aby skutecznie dotrzeć do siedziby Stowarzyszenia. Prosimy Państwa o cierpliwość i zrozumienie na czas prowadzonych robot budowlanych. Jednocześnie informujemy Państwa, że zgodnie z ustaleniami Dyrekcji Szkolnej zobowiązani jesteście Państwo do wpisania się na listę przebywających osób na terenie szkoły, która będzie Państwu przedstawiana przy wejściu na teren placówki szkolnej przez pracownika szkoły. Z góry dziękujemy za współpracę!

 

czytano: 31 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.