"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
sobota, 23 stycznia 2021 r.
imieniny obchodzą: Ildefonsa, Rajmunda
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Styczeń 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Walne Zebranie Członków

Strona główna » Aktualności » Walne Zebranie Członków

wielkość tekstu:A | A | A

 W dniu wczorajszym odbyło się Walne Zebranie Członków w Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowie. Członków Walnego powitali : Prezes Zarządu- Jerzy Motłoch a także Wójt Gminy Janów – Edward Moskalik. Walne Zebranie Członków prowadził Przewodniczący- Jerzy Motłoch. Przewodniczący przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu za rok 2019r, zaprezentował i omówił sprawozdanie finansowe za 2019r., które następnie jednogłośnie zostało przyjęte przez Walne Zebranie. Walne Zebranie udzieliło Zarządowi absolutorium za 2019r. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Alfred Sojka, zaprezentował sprawozdanie Komisji za ubiegły rok, które również jednogłośnie zatwierdziło Walne Zebranie. Przewodniczący omówił zakres zmian w Regulaminie Rady, które zostało zaakceptowane przez Walne jednogłośnie. Podsumowując całokształt działalności Stowarzyszenia PPJ w okresie 2019r. Przewodniczący Zebrania stwierdził, że zarówno Zarząd, Komisja Rewizyjna, Rada  jak i biuro pracowały merytorycznie i zostały zrealizowane zaplanowane na ten rok zadania. Przewodniczący wszystkim członkom biorącym udział podziękował serdecznie za poświęcony czas.

czytano: 154 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.