"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
wtorek, 28 marca 2023 r.
imieniny obchodzą: Anieli, Jana
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2021-2027
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
MARKA
Projekt współpracy pt.: "Magiczny, regionalny koszyk atrakcji", akronim MARKA jest realizowany w partnerstwie ze Stowarzyszeniem- Lokalna Grupa Działania "Żywiecki Raj". Wniosek o ...
więcej

Ankieta konsultacyjna

Strona główna » Aktualności » Ankieta konsultacyjna

wielkość tekstu:A | A | A

 Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy partnerskich gmin Stowarzyszenia PPJ!

Pragniemy poraz kolejny serdecznie Państwa poprosić o wsparcie w tworzeniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, chcąc poznać jak najlepiej Państwa potrzeby- naszych Mieszkańców, które chcielibyśmy wspomóc w realizacji w kolejnym okresie programowania.

Tym razem kierujemy do Państwa, pełnoletnich mieszkańców obszaru działania PPJ, ankietę konsultacyjną, w pełni anonimową, której uzupełnienie zajmie ok. 5 minut. Celem tej ankiety jest zebranie danych, które pomogą nam jak najlepiej przygotować Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2023-2027. Liczymy na Państwa aktywność, bo tworzenie dokumentów strategicznych przy szerokim udziale lokalnych społeczności ma dla nas, a co za tym idzie naszej wspólnej przyszłości- bardzo duże znaczenie. Państwa głos jest niezwykle dla nas ważny i cenny! Chcemy z uwagą i troską wsłuchiwać się w to, co mają nam Państwo ważnego do przekazania.

Serdecznie prosimy Państwa o uzupełnienie załączonej do niniejszej aktualności ankiety ( można uczynić to zarówno pisemnie jak i internetowo) i odesłanie jej na adres biura Stowarzyszenia PPJ ( ul. Szkolna 2, 42-253 Janów) bądź adres e-mail: biuro@jura-ppj.pl, w terminie do 10 października 2022r. 

Ankietę można również uzupełnić w formie elektronicznej, klikając na link poniżej ( bez konieczności wysyłania jej w wersji papierowej czy też e-majlowej), także w terminie do 10 października 2022r.

https://forms.gle/Gz76Tt9nJXC541ZZ8

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i poświęcony czas!

Zarząd Stowarzyszenia PPJ wraz z Zespołem Planowania

czytano: 283 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
RODO
dalej
Facebook
Dobre Praktyki Dobre Praktyki

Projekty realizowane na obszarze LGD Partnerstwo Północnej Jury

więcej
Publikacje
Marzec 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.