Leonard Jagoda - Pasjonat lokalnej historii Gminy i Miasta Koziegłowy
Partnerstwo Północnej Jury w dziedzinie promocji czy pomocy wykonuje pożyteczną rolę która przekłada się na konkretne rezultaty.
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
Oficjalna strona internetowa Partnerstwa Północnej Jury. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Rada Stowarzyszenia "Partnerstwo Północnej Jury" została uzupełniona (w związku ze wcześniejszymi złożonymi rezygnacjami) na Walnym Zebraniu Członków w dniu 26 maja 2023 r. w Złotym Juliance. Poniżej Skład Rady Stowarzyszenia PPJ:
L.P. | Nazwisko i imię | Grupa interesu sektora | Funkcja | Gmina | ||
Publiczneog |
Gospo-darczego |
Społecznego | ||||
1. | Gradek Stanisław | x | Członek | Janów | ||
2. | Koło Gospodyń Wiejskich w Lgoczance "Czerwone Szpileczki" reprezentowane przez członka | x | Członek | Janów | ||
3. | Jagoda Leonard | x |
Zastępca Przewodniczącego |
Koziegłowy | ||
4. | Błońska- Ćwik Justyna | x | Członek | Koziegłowy | ||
5. | Gmina Lelów reprezentowana przez Wójta | x | Członek | Lelów | ||
6. | Lelowskie Towarzystwo Historyczno- Kulturalne im. Walentego Zwierkowskiego reprezentowane przez Prezesa | x | Członek | Lelów | ||
7. | Gmina Mstów reprezentowana przez Wójta | x |
Zastępca Przewodniczącego |
Mstów | ||
8. | Juszczyk Mariola | x | Członek | Mstów | ||
9. | Szczepańczyk Andrzej | x | Członek | Niegowa | ||
10. | Surowiec Łukasz | x | Członek | Niegowa | ||
11. | Śmierciak Lidia | x | Członek | Olsztyn | ||
12. | Jeleń Jan | x | Członek | Olsztyn | ||
13. | Stowarzyszenie pomocy Dzieciom "Aspera" reprezentowane przez Członka | x | Członek | Poraj | ||
14. | Sawicka Edyta | x | Członek | Poraj | ||
15. | Matejko Stanisław | x | Przewodniczący Rady | Przyrów | ||
16. | Ślęzak- Zawadzka Elżbieta | x | Członek | Przyrów | ||
17. | Ewa Siurda | x | Członek | Zarki | ||
18. | Joanna Jarosz | x | Członek | Zarki |
L.P. | Nazwisko i imię | Sektor | Funkcja | Gmina | ||
Publiczny |
Gospo-darczy |
Społeczny | ||||
1. | Kuta - Janikowska Agnieszka | x | Sekretarz | Janów | ||
2. | Aleksandra Wojdyła | x | Członek | Janów | ||
3. | Jagoda Leonard | x |
Zastępca Przewodniczącego |
Koziegłowy | ||
4. | Błońska Justyna | x | Członek | Koziegłowy | ||
5. | Gmina Lelów reprezentowana przez Wójta | x | Członek | Lelów | ||
6. | Lelowskie Towarzystwo Historyczno- Kulturalne im. Walentego Zwierkowskiego reprezentowane przez Prezesa | x | Członek | Lelów | ||
7. | Gmina Mstów reprezentowana przez Wójta | x |
Zastępca Przewodniczącego |
Mstów | ||
8. | Juszczyk Mariola | x | Członek | Mstów | ||
9. | Szczepańczyk Andrzej | x | Członek | Niegowa | ||
10. | Surowiec Łukasz | x | Członek | Niegowa | ||
11. | Chaładus Małgorzata | x | Członek | Olsztyn | ||
12. | Jeleń Jan | x | Członek | Olsztyn | ||
13. | Stowarzyszenie pomocy Dzieciom "Aspera" reprezentowane przez Członka | x | Członek | Poraj | ||
14. | Sawicka Edyta | x | Członek | Poraj | ||
15. | Matejko Stanisław | x | Przewodniczący Rady | Przyrów | ||
16. | Pelikan Justyna | x | Członek | Przyrów | ||
17. | Ewa Siurda | x | Członek | Zarki | ||
18. | Joanna Jarosz | x | Członek | Zarki |
L.P. | Nazwisko i imię | Sektor | Funkcja | Gmina | ||
Publiczny |
Gospo-darczy |
Społeczny | ||||
1. | Kuta - Janikowska Agnieszka | x | Członek | Janów | ||
2. | Małagowski Lech | x | Członek | Janów | ||
3. | Jagoda Leonard | x |
Zastępca Przewodniczącego |
Koziegłowy | ||
4. | Błońska Justyna | x | Członek | Koziegłowy | ||
5. | Gmina Lelów reprezentowana przez Wójta | x | Członek | Lelów | ||
6. | Lelowskie Towarzystwo Historyczno- Kulturalne im. Walentego Zwierkowskiego reprezentowane przez Prezesa | x | Członek | Lelów | ||
7. | Gmina Mstów reprezentowana przez Wójta | x |
Zastępca Przewodniczącego |
Mstów | ||
8. | Juszczyk Mariola | x | Członek | Mstów | ||
9. | Szczepańczyk Andrzej | x | Członek | Niegowa | ||
10. | Szczepańczyk Mirosław | x | Członek | Niegowa | ||
11. | Chaładus Małgorzata | x | Członek | Olsztyn | ||
12. | Jeleń Jan | x | Członek | Olsztyn | ||
13. | Stowarzyszenie pomocy Dzieciom "Aspera" reprezentowane przez Członka | x | Członek | Poraj | ||
14. | Sawicka Edyta | x | Członek | Poraj | ||
15. | Matejko Stanisław | x | Przewodniczący Rady | Przyrów | ||
16. | Pelikan Justyna | x | Członek | Przyrów | ||
17. | Pluta - Kulińska Katarzyna | x | Sekretarz | Zarki | ||
18. | Spółdzielnia Socjalna Manufaktura reprezentowana przez Prezesa | x | Członek | Zarki |
L.P. |
Nazwisko i imię |
Sektor | Funkcja | Gmina | ||
Publiczny | Gospo-darczy | Społeczny | ||||
1 | Gmina Janów reprezentowana przez Wójta | x | Członek | Janów | ||
2 | Małagowski Lech | x | Członek | Janów | ||
3 | Błońska Justyna | x | Członek | Koziegłowy | ||
4 | Jagoda Leonard | x | Zastępca Przewodniczącego | Koziegłowy | ||
5 | Gmina Lelów reprezentowana przez Wójta | x | Członek | Lelów | ||
6 | Lelowskie Towarzystwo Historyczno- Kulturalne im. Walentego Zwierkowskiego reprezentowane przez Prezesa | x | Członek | Lelów | ||
7 | Juszczyk Mariola | x | Członek | Mstów | ||
8 | Gmina Mstów reprezentowana przez Wójta | x | Zastępca Przewodniczącego | Mstów | ||
9 | Szczepańczyk Andrzej | x | Członek | Niegowa | ||
10 | Szczepańczyk Mirosław | x | Członek | Niegowa | ||
11 | Chaładus Małgorzata | x | Członek | Olsztyn | ||
12 | Tomza Andrzej | x | Członek | Olsztyn | ||
13 | Gmina Poraj reprezentowana przez Wójta | x | Członek | Poraj | ||
14 | Stowarzyszenie pomocy Dzieciom "Aspera" reprezentowane przez Członka | x | Członek | Poraj | ||
15 | Matejko Stanisław | x | Przewodniczący Rady | Przyrów | ||
16 | Gmina Przyrów reprezentowana przez Wójta | x | Członek | Przyrów | ||
17 | Pluta-Kulińska Katarzyna | x | Sekretarz | Żarki | ||
18 | Szewczyk Izabela | x | Członek | Żarki |
Skład Rady Stowarzyszenia PPJ
L.P.
Gospo-
darczy
Zobacz co mówią o nas inni
www.jura-ppj.pl
Północna Jura to nie tylko niezwykle urokliwa kraina, to także miejsce, w którym miłośnicy historii spotkać się mogą z pasjonatami sportów wyczynowych i aktywnego spędzania wolnego czasu w otoczeniu jurajskiej przyrody. Na spragnionych ciszy, spokoju i relaksu na łonie przyrody czekają gospodarstwa agroturystyczne położone w urokliwych zakątkach Jury. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu również znajdą tutaj coś dla siebie: spływy kajakowe i pontonowe, wspinaczka skałkowa, speleologia, turystyka piesza, rowerowa i konna, czy dostarczające sporą dawkę adrenaliny sporty ekstremalne. Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury" od lat zabiega o harmonijny rozwój naszego regionu, łącząc w swoich działaniach troskę o rozwój ekonomiczny, dziedzictwo kulturowe i ochronę środowiska naszej pięknej i aktywnej Północnej Jury.
Ciekawe informacje o działalności Stowarzyszenia PPJ