"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
środa, 15 lipca 2020 r.
imieniny obchodzą: Henryka, Iga
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Drodzy Przyjaciele i Znajomi

Strona główna » Aktualności » Drodzy Przyjaciele i Znajomi

wielkość tekstu:A | A | A

Drodzy Przyjaciele i Znajomi!

Szanowni Państwo!

Tak już w życiu jest, że wszystko co robimy ma swój czas i miejsce. Coś się zaczyna a coś kończy. Właśnie 31 października 2019 kończę pracę w biurze Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury” w Janowie. Był to dla mnie czas wspaniały, działy się nowe, ciekawe rzeczy, powstał nowy byt jakim jest Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury”.  Spotkałam wielu wspaniałych ludzi, którzy nie skąpili mi życzliwości, pomocy, okazywali wiele szacunku i przyjaźni ale także inspirowali do pracy i zarażali nowymi pomysłami do działań. Dziękuję wszystkim za całe dobro jakiego doświadczyłam, za życzliwość i za to, że spotykając Was na swojej drodze moje życie nabierało nowego kolorytu i nowych wartości. Dziękuję za współpracę i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

   

Dyrektor Biura Stowarzyszenia PPJ  

Prezes Stowarzyszenia PPJ

/-/ Halina Palarz

 

czytano: 161 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.