"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
sobota, 7 grudnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Agata, Dalia
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Relacja z seminarium 20 maja 2019r.

Strona główna » Aktualności » Relacja z seminarium 20 maja 2019r.

wielkość tekstu:A | A | A

20 maja 2019r. w gościnnej Spółdzielni Socjalnej Złota Jura w Złotym Potoku odbyło się seminarium, realizowane przez Stowarzyszenie PPJ w ramach Planu Komunikacji. Przedstawiciel biura Stowarzyszenia PPJ przedstawił w formie prezentacji multimedialnej podsumowanie wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego przez społeczność w okresie I kamienia milowego tj.  lata 2016-2018. Uczestnicy seminarium mieli możliwość zapoznania się z dotychczasową pracą wykonaną przez Zarząd i biuro Stowarzyszenia PPJ, a także dowiedzieli się o najbliższych zaplanowanych działaniach na rok 2019r. Po prezentacji uczestnicy seminarium zostali podzieleni na dwa zespoły robocze, których zadaniem było opracowanie działań, które ze względu na celowość i zasadność powinny zostać uwzględnione w najbliższych, planowanych do realizacji przez Zarząd Stowarzyszenia, operacjach własnych w zakresie edukacji ekologicznej i wzmacniania aktywności organizacji pozarządowych. Efekty tej twórczej pracy i dyskusji uczestników zostaną uwzględnione w najbliższych operacjach własnych.

W trakcie seminarium uczestnicy mogli skosztować przepysznych pierogów sporządzonych na wiele sposobów przez Spółdzielnie Socjalną Złota Jura.

Wszystkim uczestnikom seminarium serdecznie dziękujemy za poświęcony czas a Spółdzielni Socjalnej Złota Jura w Złotym Potoku za profesjonalną obsługę seminarium.

czytano: 100 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.