"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
czwartek, 27 lutego 2020 r.
imieniny obchodzą: Gabriela, Anastazji
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Ważne- zmiana siedziby biura Stowarzyszenia PPJ

Strona główna » Aktualności » Ważne- zmiana siedziby biura Stowarzyszenia PPJ

wielkość tekstu:A | A | A

 Szanowni Państwo! Stowarzyszenie "Partnerstwo Północnej Jury" informuje, że jest w trakcie przeprowadzki związanej ze zmianą lokalizacji biura Stowarzyszenia PPJ. Biuro Stowarzyszenia PPJ obecnie znajduje się w Janowie, przy ul. Szkolnej 2 ( tj. w budynku Szkoły Podstawowej w Janowie, obok Przedszkola). Z uwagi na kwestie techniczne związane z przenoszeniem do nowej siedziby biura PPJ numeru telefonu jak również Internetu informujemy o chwilowych utrudnieniach związanych z odbieraniem poczty elektronicznej. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 34 327 89 43 bądź 661 710 074 i kierowanie korespondencji meilowej na adres: aleksandra.stachura@jura-ppj.pl.

Za zaistniałe chwilowe utrudnienia przepraszamy licząc na Państwa wyrozumiałość.

Jednocześnie, żegnając się ze "starą" siedzibą Biura Stowarzyszenia PPJ w Złotym Potoku w Zespole Szkół im. W. Szafera pragniemy  wyrazić naszą wdzięczność Starostwu Powiatowemu w Częstochowie, Dyrekcji i Pracownikom Zespołu Szkół im. Wł. Szafera za doskonałą współpracę mającą miejsce przez ostatnich 10 lat. 

Zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby w Janowie!

czytano: 258 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.