"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
środa, 19 grudnia 2018 r.
imieniny obchodzą: Beniamin, Dariusz
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
Pliki do pobrania

Czy pokonałeś jakąkolwiek z 20 tras questingowych opracowanych w projekcie współpracy m.in. przez nasze Stowarzyszenie?

więcejarchiwum ankiet
Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Ogólnopolskie Święto Plonów za nami

Strona główna » Aktualności » Ogólnopolskie Święto Plonów za nami

wielkość tekstu:A | A | A

To już niemal tradycja, którą stanowi aktywność Stowarzyszenia „Partnerstwa Północnej Jury” (PPJ) na corocznie odbywających się Dożynkach Jasnogórskich.  I w tym roku nie mogło zabraknąć  stoiska wystawienniczego PPJ na 27 Krajowej Wystawie Rolniczej. Stoisko naszej Lokalnej Grupy Działania mieściło się w salach wystawowych Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających.  Wśród licznych gości naszą wystawę odwiedził Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- Jan Krzysztof Ardanowski, Sekretarz Stanu- Szymon Giżyński, Wicewojewoda Śląski- Piotr Kołodziejczyk, Dyrektor Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie- Marek Dziubek a także przedstawiciele władz samorządowych, organizacji pozarządowych  i liczni mieszkańcy partnerskich gmin. Pracownicy biura Stowarzyszenia PPJ udzielali informacji o działalności Stowarzyszenia, jego dotychczasowych osiągnięciach, zaplanowanych projektach, w tym ogłaszanych konkursach w ramach wdrażania operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność. Równie wielkim zainteresowaniem cieszyły się nasze materiały promująco-informujące.
 
Podczas 27 Krajowej Wystawy Rolniczej rozstrzygnięto konkursy na najlepsze zakłady i gospodarstwa rolne. Niezmiernie nam miło poinformować, że wśród nagrodzonych przez Prezydenta Miasta Częstochowy w konkursie na „Najlepszy zakład przetwórstwa rolno-spożywczego” znalazła się Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”- Piekarnia w Lelowie. Z kolei w konkursie „Na najlepsze Gospodarstwo Turystyczne” trzecie miejsce zostało przyznane gospodarstwu agroturystycznemu „Skałka” z Sygontki w gminie Przyrów. Gratulujemy nagrodzonym osobom i podmiotom, których codzienny trud i ciężka praca zostały dostrzeżone i docenione, jednocześnie życząc dalszych sukcesów i nieustannego rozwoju.
 
 
 
 

czytano: 89 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.