"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
niedziela, 24 czerwca 2018 r.
imieniny obchodzą: Danuta, Jan
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
Pliki do pobrania

Czy pokonałeś jakąkolwiek z 20 tras questingowych opracowanych w projekcie współpracy m.in. przez nasze Stowarzyszenie?

więcejarchiwum ankiet
Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Fotorelacja z imprez plenerowych

Strona główna » Aktualności » Fotorelacja z imprez plenerowych

wielkość tekstu:A | A | A

W ubiegły weekend pogoda niestety nie dopisywała, lecz pracownicy biura, tak jak to było zaplanowane w Planie Komunikacji, uczestniczyli w rolach wystawcy w sobotę, tj. 2 września b.r. w lokalnej imprezie  „Spotkanie  z kartofelkiem”, nad brzegiem Jeziorka Krasowego w Kusiętach. Mieszkańcy, niezrażeni pogodą, chętnie odwiedzali i rozmawiali z nami na stoisku. Udzielaliśmy informacji o działaniach konkursowych przeprowadzanych przez Stowarzyszenie PPJ a także rozdawaliśmy materiały promująco-informujące.

Również w dniach 2-3 września można nas było odwiedzić na stoisku wystawienniczym  XXVI Krajowej Wystawy Rolniczej. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych odwiedziła nas znaczna liczba mieszkańców, turystów, zaprzyjaźnionych osób. Dzieliliśmy się z wszystkimi zainteresowanymi osobami, wiedzą o działaniach i planach Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury”.  Często byliśmy dopytywani o działania konkursowe w nowej perspektywie PROW 2014-2020. Osoby odwiedzające nasze stoisko chętnie sięgały po wydawnictwa i gadżety promująco-informujące nasze Stowarzyszenie. Na stoisku wystawienniczym gościliśmy beneficjentów poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” tj. nowopowstałą firmę „Cut it now”. Sympatyczne przedstawicielki firmy, również dzieliły się swoimi pierwszymi doświadczeniami, związanymi z utworzeniem firmy ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wszystkim osobom biorących udział w tych dwóch wydarzeniach serdecznie dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska, wszystkie opinie i ciekawe rozmowy.

Udział w wydarzeniach został zaplanowany w ramach realizacji Planu Komunikacji.

poprzednia strona|1|2| z   2następny|ostatnia

czytano: 432 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.