"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
niedziela, 19 sierpnia 2018 r.
imieniny obchodzą: Emilia, Julinan
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
Pliki do pobrania

Czy pokonałeś jakąkolwiek z 20 tras questingowych opracowanych w projekcie współpracy m.in. przez nasze Stowarzyszenie?

więcejarchiwum ankiet
Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Informacja dla wnioskodawców

Strona główna » Aktualności » Informacja dla wnioskodawców

wielkość tekstu:A | A | A

W związku z licznymi pytaniami od wnioskodawców jak należy się dobrze przygotować do pisania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020, wdrażanego przez „Partnerstwo Północnej Jury”  poniżej przedstawiamy wszystkim zainteresowanym  kroki, które może podjąć  wnioskodawca.

1 krok-  Określenie tego, co chcę zrealizować  ( Wnioskodawca powinien wiedzieć, co i w jaki sposób chce realizować. W tym celu wnioskodawca powinien sprawdzić czy spełnia

ogólne warunki dotyczące wnioskodawców,

zakres wsparcia,

warunki przyznania pomocy,

warunki dla podejmowania działalności gospodarczej,

warunki dla rozszerzania działalności gospodarczej, określone w

Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 września 2015r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  objętego PROW na lata 2014-2020)

2 krok-  Zapoznanie się ze Strategią Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność Partnerstwa Północnej Jury, w której określone są m.in.  cele ogólne, szczegółowe, przedsięwzięcia , wskaźniki realizacji operacji, budżet.

3 krok- Zapoznanie ze wzorami wniosków o przyznanie pomocy i instrukcjami ( a także załącznikami) opracowanymi przez Agencje Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dla poszczególnym działań, którymi jest zainteresowany wnioskodawca.

Wszystkie wnioski są dostępne na stronie ARiMR bezpośrednio pod poniższym linkiem.

Wnioski dla poddziałania 19.2

4 krok- Zapoznanie się z kryteriami wyboru i oceny operacji dla poszczególnym działań dostępnymi pod poniższym linkiem.

 Kryteria oceny i wyboru operacji

 Jednocześnie informujemy, że Biuro Stowarzyszenia PPJ jest do Państwa dyspozycji odnośnie doradztwa związanego z wyżej opisanym poddziałaniem 19.2.

 

 

czytano: 2054 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.