"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
środa, 16 czerwca 2021 r.
imieniny obchodzą: Alina, Aneta
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Czerwiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Jesteśmy w Communication Awards 2014

Strona główna » Aktualności » Jesteśmy w Communication Awards 2014

wielkość tekstu:A | A | A

 

Mamy przyjemność poinformowania o wielkim sukcesie związanym z realizacją projektu współpracy Ekologia- kogo obchodzą losy cywilizacji? (EKOLC).  Stowarzyszenie "Partnerstwo Północnej Jury", będące Koordynatorem Głównym zgłosiło projekt do konkursu CAP Communication Awards 2014 w prestiżowej kategorii Innowacyjna Komunikacja, organizowanego przez Dyrekcję Generalną d.s. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Komisji Europejskiej.Pierwszy etap oceny przeszliśmy pozytywnie i znajdujemy się w grupie około 50 najlepszych projektów spośród nadesłanych z 28 krajów z Unii Europejskiej. Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem.16 grudnia pięcioosobowe, niezalezne Jury podejmie ostateczną decyzję czy nasz projekt znajdzie się w finale 9 najlepszych, dzięki czemu mielibyśmy szansę zaprezentować projekt na gali finałowej mającej miejsce w Brukseli. Już teraz jesteśmy dumni z naszego osiągnięcia, z tego że zostaliśmy zauwazeni a nasz projekt współpracy doceniony. Znajdujemy się w gronie 50 najlepszych pretendentów do "rolniczego Oskara".

 

 

czytano: 1181 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.