"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
piątek, 4 grudnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Barbara, Hieronim
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Grudzień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

ZAINSPIROWALIŚMY PRZEDSZKOLAKÓW- HISTORIA EKOLCU CIĄG DALSZY

Strona główna » Aktualności » ZAINSPIROWALIŚMY PRZEDSZKOLAKÓW- HISTORIA EKOLCU CIĄG DALSZY

wielkość tekstu:A | A | A

Przystępując do realizacji projektu współpracy „Ekologia- kogo obchodzą losy cywilizacji” (EKOLC) żaden z partnerów projektu nie przypuszczał jaka będzie skala oddziaływania tego projektu. Kiedy otrzymaliśmy zaproszenie od Przedszkola w Lgocie Małej na przedstawienie o treściach ekologicznych zainspirowane teatrzykiem „Z ekologii niech świat słynie”( które również było wystawiane w ramach projektu współpracy w tym przedszkolu) wszyscy byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Kiedy zobaczyliśmy spektakl profesjonalnie przeprowadzony przez małych artystów ogarnął nas zachwyt, duma, zakręciła się łza w oku. Dzieci z przedszkola w Lgocie Małej zaskoczyły nas swoim profesjonalizmem, dojrzałym podejściem do trudnego tematu ekologii, talentem artystycznym ale również dziecięcą radością i optymizmem. Partnerzy projektu: tj. LGD „Bractwo Kuźnic”, Stowarzyszenie „Razem na wyżyny” wraz z naszym LGD uczestniczyli w spektaklu a także mieli możliwość osobistego pogratulowania gronu pedagogicznemu i przede wszystkim przedszkolakom tej pięknej inicjatywy. W nagrodę młodzi artyści otrzymali od naszych grup drobne upominki a Pani Prezes LGD „Bractwo Kuźnic” podziękowała w imieniu nas wszystkich za piękne przygotowanie spektaklu, wraz z kostiumami i sceną.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego co zobaczyliśmy. A jednocześnie dumni, że podjęliśmy się realizacji projektu ekologicznego m.in. wśród najmłodszej grupy beneficjentów, tj. przedszkolaków, która natychmiast podjęła ten trudny temat i co ważne- kontynuuje go! Nie będziemy ukrywać, że liczymy na to, że takie piękne inicjatywy zostały podjęte także przez inne przedszkola i to tylko kwestia czasu, że o nich się dowiemy.
Serdecznie prosimy o kontakt pod adres e-mail: aleksandra.stachura@jura-ppj.pl pozostałe przedszkola jeśli podejmowały/podejmują! i kontynuowały/kontynuują temat ekologii zainicjowany przez nasz projekt współpracy EKOLC.
 

poprzednia strona|1|2| z   2następny|ostatnia

czytano: 3636 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.