"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
niedziela, 9 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Klara, Roman
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Sierpień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Dzień Otwarty Agrogospodarstwo Pod Skałką 10 wrzesień 2011

Strona główna » Aktualności » Dzień Otwarty Agrogospodarstwo Pod Skałką 10 wrzesień 2011

wielkość tekstu:A | A | A

Pożegnanie lata Pod Skałką – pod takim hasłem odbędzie się Piknik Rodzinny w jurajskim gospodarstwie agroturystycznym w Przybynowie w gminie Żarki 10 września 2011, godz. 12:00- 22:00, wstęp wolny. Każdy odwiedzający może odwiedzić agrogospodarstwo, które jest beneficjentem działania "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej". Właściciele agrogospodarstwa skorzystali z dofinansowania unijnego poprzez złożenie wniosku za pośrednictwem naszej lokalnej grupy działania.

Gospodarze szczególnie mocno zapraszają rodziny z dziećmi. Ponieważ atrakcji dla najmłodszych z pewnością nie zabraknie. W programie przewidziano nadanie imienia dla małego osiołka, urodziny lamy, karmienie zwierząt w zwierzyńcu, przejażdżki powozem konnym i kucykiem, wstęp do Krainy Marzeń – czyli na dmuchany plac zabaw.

Zarówno starsi, jak i młodsi będą mogli zwiedzać Skansen Wsi Jurajskiej i kuźnię. W trakcie pikniku wystąpi również  Jurajska Kapela Folklorystyczna z Poraja, będzie można skosztować serów z koziej zagrody, swojskiego jadła. A wieczorem potańczyć na zabawie z zespołem tanecznym Niby Nic.

czytano: 1152 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.