"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
sobota, 22 stycznia 2022 r.
imieniny obchodzą: Anastazego, Wincentego
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
MARKA
Projekt współpracy pt.: "Magiczny, regionalny koszyk atrakcji", akronim MARKA jest realizowany w partnerstwie ze Stowarzyszeniem- Lokalna Grupa Działania "Żywiecki Raj". Wniosek o ...
więcej

Szkolenie na temat certyfikacji

Strona główna » Aktualności » Szkolenie na temat certyfikacji

wielkość tekstu:A | A | A

 W związku z realizacją projektu współpracy o akronimie "MARKA", który wspólnie realizujemy z LGD "Żywiecki Raj" w ostatnich dniach, tj. 17-18 listopada pod czujnym, eksperckim okiem z p. Dawidem Zielińskim i p. Arturem Kubicą z SOCLABu szkoliliśmy się razem z LGD "Żywiecki Raj" w zakresie certyfikacji i promocji produktów lokalnych. Zdobywaliśmy wiedzę merytoryczną i praktyczną, która nam i naszemu partnerowi ma pomóc w opracowaniu finalnych dokumentów służących certyfikacji produktów i usług lokalnych. Przed nami jeszcze część warsztatowa w ramach której zamierzamy stworzyć przyjazne procedury certyfikacyjne. Efekty będziemy wdrażać w "życie" już wkrótce! Chcemy rozwijać z naszym partnerem nasze marki lokalne, doceniając jakość produktów i usług na naszym obszarze działania! Mamy nadzieję, że certyfikacja doskonałych lokalnych produktów i usług pomoże przede wszystkich naszym lokalnym dostawcom, wytwórcom i producentom! To z Państwem chcemy tworzyć nasze wspólne marki!

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „ Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

czytano: 82 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
Facebook
Dobre Praktyki Dobre Praktyki

Projekty realizowane na obszarze LGD Partnerstwo Północnej Jury

więcej
Publikacje
Styczeń 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.