"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
piątek, 23 kwietnia 2021 r.
imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Kwiecień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE DLA WNIOSKODAWCÓW

Strona główna » Aktualności » ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE DLA WNIOSKODAWCÓW

wielkość tekstu:A | A | A

Stowarzyszenie "Partnerstwo Północnej Jury" zaprasza na szkolenie online dla wnioskodawców, dotyczące zasad aplikowania po środki zewnętrzne w ramach poddziałania 19.2 objętego PROW na lata 2014-2020, które odbędzie się 19 marca o godz. 10:00 (piątek). Czas trwania szkolenia- ok. 2 godziny. Szkolenie poprowadzą: Dyrektor biura Stowarzyszenia- PPJ- p. Jerzy Motłoch a także pracownicy Departamentu Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Program szkolenia obejmować będzie:

  • wniosek o przyznanie pomocy i biznesplan dla podejmowania działalności gospodarczej i rozwijania działalności gospodarczej,
  • omówienie lokalnych kryteriów wyboru dla w.w. działań,
  • pytania, dyskusja

Informujemy, że zgłoszenia na szkolenia online należy dokonać pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDL8pLEJx8IH5uGtpf_0MIPaM6RDQGFTx9G87YPuAti5rmgw/viewform

 

 Informujemy, że limit miejsc na szkolenie jest ograniczony ( 50 osób)! Obowiązuje kolejność zgłoszeń, ostatni dzień na dokonanie rejestracji upływa 17.03.2021r.! Na stronie Stowarzyszenia PPJ tj.www.jura-ppj.pl pojawi się informacja o zakończeniu rejestracji na szkolenie, bądź po wypełnieniu limitu liczby uczestników. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu, najpóźniej w dniu w którym odbędzie się szkolenie online tj. 19.03.2021r- otrzymają na adres email podany przy rejestracji- link dostępu do szkolenia, które zostanie przeprowadzane przy użyciu platformy MS Teams. Prosimy o poprawne wpisanie w formularzu rejestracji adresu e-mail! Dziękujemy za zainteresowanie szkoleniem i uzupełnienie formularza rejestracji!

 

 

 

 

czytano: 174 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.