"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
czwartek, 4 marca 2021 r.
imieniny obchodzą: Eugeniusza, Kazimierza
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Marzec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Zaproszenie na warsztat refleksyjny online

Strona główna » Aktualności » Zaproszenie na warsztat refleksyjny online

wielkość tekstu:A | A | A

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym w formule online 12 lutego 2021r. o godz. 09:00. W trakcie warsztatu będziemy rozmawiać o stanie realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność opracowanej przez Stowarzyszenie PPJ na lata 2014-2020, w jaki sposób zrealizowaliśmy dotychczasowe działania, co możemy zmienić i udoskonalić w planach Stowarzyszenia PPJ.

Państwa udział w spotkaniu i cenny głos jest dla nas niezwykle ważny.

Do udziału w spotkaniu warsztatowym szczególnie zapraszamy członków Zarządu, Rady, Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia PPJ a także beneficjentów, którzy już zrealizowali bądź są w trakcie realizacji projektów na podejmowanie bądź rozwój działalności gospodarczej, projektów grantowych, infrastrukturalnych.

Warsztat poprowadzi przedstawiciel Fundacji Socjometr-  dr Konrad Stępnik.

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams, do zgłoszonych uczestników wysłane zostaną zaproszenia e-mail zawierające link do spotkania. Uczestnicy nie muszą nic instalować, wystarczy, że będą posiadać komputer z dostępem do internetu.

Z uwagi na kwestie organizacyjne a także ograniczony limit miejsc serdecznie prosimy o potwierdzenie udziału w warsztacie refleksyjnym w terminie do 9 lutego b.r. ( drogą e-mail na adres: aleksandra.stachura@jura-ppj.pl). W treści mejla prosimy o podanie Państwa adresu e-mail, na który zostanie wysłane zaproszenie zawierające link do spotkania online.

czytano: 101 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.