"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
poniedziałek, 18 stycznia 2021 r.
imieniny obchodzą: Małgorzaty, Piotra
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Styczeń 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Międzynarodowy projekt współpracy ODDO wyróżniony w konkursie KSOW

Strona główna » Aktualności » Międzynarodowy projekt współpracy ODDO wyróżniony w konkursie KSOW

wielkość tekstu:A | A | A

"Współpraca- popłaca", chciałoby się rzec. I tak niewątpliwie jest!!!Z nieukrywaną radością informujemy, że międzynarodowy projekt współpracy pt. "Od dziedzictwa do bogactwa", realizowany według zasady "jeden za wszystkich wszyscy za jednego" w partnerstwie z: Lokalną Grupą Działania "Bractwo Kuźnic", Stowarzyszeniem "Razem na wyżyny", Stowarzyszeniem Kraina św. Anny, Stowarzyszeniem Lokalną Grupą Działania "Kraina Dinozaurów", a także czeskimi partnerami tj.

MAS Rýmařovsko
,
Místní akční skupina Opavsko z.s.
został wyróżniony w konkursie na projekty współpracy w kategorii kapitał społeczny, dziedzictwo lokalne,realizowanym przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu z uwagi na inspirujące, innowacyjne i ambitne projekty współpracy a organizatorowi konkursu t.j. Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich doskonale przeprowadzonego konkursu i gali online!

Naszym partnerom, z którymi realizowaliśmy wspólnie projekt współpracy ODDO, dziękujemy za dobrą współpracę!
Cieszymy się również z sukcesów pozostałych Lokalnych Grup Działania w województwie śląskim, które również brały udział w konkursie i którym składamy serdeczne gratulacje!
Więcej informacji o konkursie i zwycięskich a także wyróżnionych projektach współpracy znajdziecie na stronie KSOW:
 

czytano: 95 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.