"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
piątek, 4 grudnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Barbara, Hieronim
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Grudzień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Nowa publikacja puzzle

Strona główna » Aktualności » Nowa publikacja puzzle

wielkość tekstu:A | A | A

 W projekcie „ Las w słoiku (…)”, realizowanym przez Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury”, zapraszamy do odkrywania bogactwa zróżnicowanej przyrody i osobliwych walorów krajobrazu  Północnej Jury. Jurajska kraina wapiennych wzgórz i ostańców skalnych zajmuje szczególne i wyjątkowe miejsce na mapie przyrodniczej naszego kraju. Dziś, w dobie intensywnego rozwoju technicznego i gospodarczego, szczególną uwagą i troską należy otoczyć przyrodę. Rozwój nauki i techniki sprawił, że mamy coraz lepszą znajomość, coraz głębszą wiedzę o zależnościach ekologicznych nie tylko w skali lokalnej, ale i globalnej. Zdajemy sobie też sprawę z tego, iż przyroda istniała i nadal może istnieć bez nas…

Zapraszamy do innowacyjnej formy poznawania świata roślin, zwierząt i osobliwości na obszarze Północnej Jury. Niech układanie puzzli, nie mające limitu wiekowego, będzie inspiracją do poznawania i troski o niepowtarzalne bogactwo przyrodnicze naszego regionu! 

Puzzle, będą dystrybuowane wśród mieszkańców naszego obszaru w biurze Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że już wkrótce, wraz z noramalizacją stanu epidemiologicznego, zasilą zbiory gminnych i szkolnych bibliotek a także będą cieszyły się zainteresowaniem dzieci i młodzieży szkolnej podczas zajęć świetlicowych.

 Publikacja została wydana w ramach projektu pt. Las w słoiku- warsztaty z zakresu zakładania ogród w szkle wraz z wydaniem publikacji promującej ekologie na obszarze działania Stowarzyszenia PPJ, w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

czytano: 68 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.