"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Strona główna
Statystyki RSS
czwartek, 4 marca 2021 r.
imieniny obchodzą: Eugeniusza, Kazimierza
RODO
więcej
WSPARCIE PRZYGOTOWAWCZE PROW 2014-2020
więcej
EKOLC Questy
ZONAR
  „WIELKIE GRANIE I ODKRYWANIE- ZASOBY OBSZARU NASZYM ATRYBUTEM ROZWOJU” ZONAR W kwietniu 2017r. trzy sąsiadujące ze sobą Lokalne Grupy Działania, tj. "Bractwo Kuźnic", ...
więcej
ODDO
 W ramach realizacji projektu współpracy " Od dziedzictwa do bogactwa"  na potrzeby promocji projetu jako pierwsze zrealizowano zadanie polegające na opracowaniu loga projektu (logo ...
więcej
Marzec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Informacja o organizacji konferencji

Strona główna » Aktualności » Informacja o organizacji konferencji

wielkość tekstu:A | A | A

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury” (PPJ), informuje o organizacji konferencji nt. rozwoju przedsiębiorczości i aktywizacji lokalnej społeczności Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury”, która odbędzie się 1 października 2020r.  o godz. 09:00 w Żarkach, ul. Serwin 20, 42-310 Żarki. Celem realizowanej konferencji jest aktywizacja i wzmocnienie wiedzy w zakresach tematycznych ujętych w ramowym programie konferencji.

Zapraszamy lokalną społeczność, liderów, przedsiębiorców, rolników, przedstawicieli ngo i agrogospodarstw turystycznych z obszaru działania Stowarzyszenia PPJ, przedstawicieli władz, partnerów, członków Stowarzyszenia PPJ do udziału w konferencji.

Prosimy o dokonanie zgłoszenia na konferencję drogą mejlową na adres: aleksandra.stachura@jura-ppj.pl

Informujemy, że ze względu na panującą epidemię COVID-19 liczba uczestników konferencji została zmniejszona do 35 osób.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że konferencja odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa w związku z panującą epidemią COVID-19.

Prosimy, aby każdy uczestnik posiadał własne środki ochrony ( maseczkę, rękawiczki jednorazowe). Każdy z uczestników musi pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą, a także o zachowaniu bezpiecznych odległości od innych uczestników.

Przy podpisywaniu listy obecności prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu.

Przed wejściem na salę obrad będzie mierzona temperatura ciała i zbierana od każdej osoby ankieta epidemiologiczna.

W przypadku wypełnienia listy uczestników na konferencję zostanie umieszczona informacja na stronie internetowej Stowarzyszenia PPJ.

Stowarzyszenie PPJ zastrzega sobie prawo odwołania konferencji, o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześniej powiadomieni.

 

W załączeniu ramowy program konferencji.

 

 

czytano: 124 razy

źródło: jura-ppj.pl

Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności
Strona internetowa Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury została utworzona w ramach Programu Operacyjnego „ Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, priorytet „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, działanie „Pilotażowy Program Leader +” a następnie zaktualizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona zaktualizowana przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4- LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Unia Leader Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi FAPA Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury (PPJ) działa w ramach PROW. Pośredniczy w pozyskiwaniu środków unijnych, realizuje projekty unijne.